КОМИШАНСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

                                                                м. Херсона

                                                    ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

                                                               Р І Ш Е Н Н Я

                                                              смт.  Комишани   

 

від           2019 року                                                                                                   №  проект

 

Про присвоєння поштової адреси

   

  Керуючись ст. 31 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши заяви  гр.   Притика  С.М. від 21.10.2019 р      № П-459/02-20,              гр. Тімачової   Д. А. від 21.10.2019 р № Т-456/02-20  та надані документи, виконком селищної ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Присвоїти домоволодінню, гр. Притики Світлани Миколаївні ,що розташоване на земельній ділянці   площею 0,0460 га, яка надана  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  поштову адресу:  провул. Східний,4  смт. Комишани   м. Херсона.
  2. Присвоїти домоволодінню, гр.Тімачовій Діні  Анатоліївні ,що розташоване на земельній ділянці   площею 0,07 га, яка надана  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  поштову адресу:  вул.  Космонавтів,17  смт. Комишани   м. Херсона.

 

  1. Рекомендувати гр. Притика С. М. ,гр. Тімачовій Д. А.   звернутися  в  ЦНАП    у   м. Херсоні  для отримання та реєстрації   правовстановлюючих  документів  згідно  чинного  законодавства.

 

 

Селищний      голова                                                     Олександр  ФАТЄЄВ