ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

В Комишанській  селищній  раді  каб. № 5  приймаються  документи  від  фізичних  осіб , які  мають  право  на  отримання  дотації  за  молодняк  великої  рогатої  худоби  у 2019 році

Адреса : смт. Комишани  вул. Центральна ,81-а

За додатковою інформацією звертатися за тел. 438189

Шановні мешканці!

 

Доводимо до Вашого відома розпорядження селищного голови

від «04» лютого 2019 року                                                                № 6- Р

Про проведення планової профілактичної дезінфекції водопровідних мереж смт. Комишани

 

         В зв’язку з проведенням 26-27 березня 2019 року міським комунальним підприємством "Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона" (МКП "ВУВКГ м. Херсона") планової профілактичної дезінфекції водопровідних мереж смт. Комишани, керуючись пункт 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування України» з метою запобігання розповсюдженню у весняно-літній період через питну воду шлунково-кишкових інфекцій:

  1. В дні проведення планової профілактичної дезінфекції водопровідних мереж 26-27 березня 2019 року вживання води з водопровідної мережі забороняється.
  2. В термін до 25 березня 2019 року довести до відома керівників підприємств, установ, організацій і жителів смт. Комишани про заборону користування водою з водопровідної мережі та необхідність завчасного створення дводенного запасу води під час проведення планової дезінфекції водопровідних мереж 26-27 березня 2019.
  3. Керівникам школи №26, дитячих садків №6, №58, ясел-садка №63 створити дводенний запас води для пиття та господарських потреб.
  4. Директору школи № 26 Чорноус Н.С. 26 березня 2019 року до 11.00 год. забезпечити відсутність учнів, викладачів та обслуговуючого персоналу на території школи.
  5. Корабельному ВП ХВП ГУНП в Херсонській області забезпечити охорону правопорядку в смт. Комишани в день проведення дезінфекції мереж.
  6. Після надання МКП "ВУВКГ м. Херсона" дозволу на користування водою секретарю виконкому Чехун Н.О. сповістити мешканців про відміну заборони на водоспоживання з мереж смт. Комишани.
  7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника селищного голови Кабанова Р.М.

 

 

Селищний голова                                              О.Б.Фатєєв

   Виконавчий  комітет  Комишанської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

- спеціаліста І категорії, юрисконсульт.

     Вимоги до кандидатів: громадянство України, освіта повна вища відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, володіння державною мовою, комп’ютером, стаж роботи  за  фахом на службі в органах місцевого самоврядування чи державній службі не менше  1 року, або в  інших сферах управління не менше 3 років 

Документи, що додаються: заява на ім'я селищного голови, заповнена особова картка  (форми П-2ДС ) з відповідними додатками, 2 фотокартки розміром 4х6 см, копія паспорта, копія документа про освіту, копія трудової книжки (завірена), копія військового квитка (для військовослужбовців  або військовозобов'язаних). Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік подається кандидатом на заміщення вакантної посади шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агенства з питань запобігання корупції. .

    Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою:

73490,  м. Херсона, смт.Комишани,

вул. Центральна, 81-а,  каб .№2  

Довідки за тел.  43-81-89

 

05.11.2018 року

ОГОЛОШЕННЯ

28.05.2018 року  0 10-00  в приміщенні   селищної ради  ( смт. Комишани  вул. Центральна,81-А)  будуть  проведені   громадські  слухання  щодо  питання    « Детальний   план  території  земельної  ділянки  орієнтовною  площею  80,0 га  за межами населеного  пункту на території  Комишанської  ради Корабельного  району  для   будівництва  сонячної   електростанції  »

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

Роз’яснення  про  ідентифікацію  та  реєстрацію  свиней можливо  отримати   в Комишанській  селищній  раді  каб. № 5   

Адреса : смт. Комишани  вул. Центральна ,81-а

За додатковою інформацією звертатися за тел. 438189

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

В Комишанській  селищній  раді  каб. № 5  приймаються  документи  від  фізичних  осіб , які  мають  право  на  отримання  дотації  за  молодняк  великої  рогатої  худоби  у 2018 році

Адреса : смт. Комишани  вул. Центральна ,81-а

За додатковою інформацією звертатися за тел. 438189

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні громадяни!