КОМИШАНСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

м. Херсона

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

смт. Комишани

 

від 10.10.2017 року                                                                                №114

 

Про стан підготовки  інженерних комунікацій

та дорожньо-транспортного  господарства

до роботи в осінньо-зимовий період

 

Заслухавши та обговоривши інформацію керівників, що експлуатують інженерні комунікації та транспортні засоби  м. Херсона, виконком селищної ради відмічає, що керівниками МКП ”ВУВКГ”  м. Херсона, КП «Комунтранс сервіс»,  ПАТ "Херсонгаз", КП «Три кринички», комунальним транспортним підприємством «Комунтранс сервіс»  проводяться роботи по підготовці  обладнання   мереж, техніки та транспорту до роботи в осінньо-зимовий період з метою безперебійного забезпечення населення водою, електроенергією, транспортом та телефонним зв’язком. Позитивні та негативні сторони цієї роботи викладені у  довідках технічного стану інженерних комунікацій та транспортних засобів, що обслуговують населення Комишанської селищної ради (додаються).

       З метою надання населенню вищевказаних послуг в осінньо-зимовий період 2017 – 2018 рр.,  у відповідності до ст. 30 Закону України „Про місцеве самоврядування Україні”, виконком селищної ради

 

ВИРІШИВ:

  1. Інформацію керівників: МКП ”ВУВКГ” м. Херсона, КП «Комунтранс сервіс», ПАТ "Херсонгаз", КП «Три кринички», комунальним транспортним підприємством «Комунтранс сервіс» взяти до відома.
  2. Рекомендувати керівникам вказаних підприємств вжити необхідні заходи щодо підготовки до роботи в осінньо - зимовий період електричних, водопровідних, телефонних мереж, обладнання технічних і транспортних засобів.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови Кабанова Р.М.                 

 

 

Заступник селищного голови                                                      Р.М. Кабанов