Склад постійних комісій селищної ради VІІ скликання

 

 

Мандатна, з питань депутатської діяльності ,регуляторної

політики, з питань планування,  фінансів ,бюджету та соціально-

економічного розвитку.

Макусинська Світлана Анатоліївна - голова комісії, депутат виборчого  округу № 9

Члени комісії:

Парахньова Юлія Геннадіївна - депутат виборчого округу №  3

Тіщенко  Олександр Павлович -  депутат виборчого округу №  4

Крижанівська Олена Анатоліївна- депутат виборчого округу №  22

Хіля Сергій Віталійович- депутат виборчого округу №  23

Стеценко Людмила Іванівна - депутат виборчого округу№24

 

З питань благоустрою, транспорту,  екології, охорони

навколишнього середовища, регулювання

земельних відносин та питань комунального господарства.

 

Святенко Іван Євгенович, голова комісії, депутат виборчого округу№ 26

Члени комісії:

Павлюченко Валерій Вікторович - депутат виборчого округу № 2

Кудрявченко  Олександр Сергійович - депутат виборчого округу №  6

Тимошик Ганна Вікторівна - депутат виборчого округу №  13

Дьяченко Віталій  Володимирович - депутат виборчого округу № 15

Козлов Віктор Володимирович - депутат виборчого округу №  20

Євсюкова Ольга Михайлівна - депутат виборчого округу №  21

                                              

 

З питань охорони здоров’я, соціального захисту

населення та торгівлі

Паталаха Сергій Миколайович - голова комісії, депутат виборчого округу № 14

  Члени комісії:

Онищенко Алла Петрівна - депутат виборчого округу №  12

Когут Любов Григорівна - депутат виборчого округу №  16

Костюніна  Олена Миколаївна - депутат виборчого округу № 18

Петрова Алла Семенівна - депутат виборчого округу №  20

Горбач  Леонід Миколайович - депутат виборчого округу №  25

 

З питань освіти, культури, у справах молоді,

фізкультури та спорту

 

Вознесенський  Станіслав Євгенович - голова комісії ,депутат виборчого округу № 19

Члени комісії:

Полуйко Світлана Петрівна - депутат виборчого округу №  1

Бабчук Світлана Миколаївна - депутат виборчого округу № 5

Кудрявченко Інна Вікторівна -  депутат виборчого округу №  7

Копайгора  Валентина Олександрівна - депутат виборчого округу №  8                                        

Бишевець Катерина Іванівна - депутат виборчого округу № 11